Wygodne na zakupy - świetny nośnik reklamy. Torby z nadrukiem!

Dotarcie do klienta to w dzisiejszych czasach niezwykle trudne zadanie. Na rynku panuje ogromna konkurencja niemal w każdej branży, a natłok treści reklamowych, dostępnych prawie na każdym kroku, przyczynia się do kryzysu zaufania odbiorcy w stosunku do tradycyjnych nośników reklamy, które po prostu są ignorowane i niedostrzegane.

Najbardziej skuteczne okazują się dzisiaj chwyty alternatywne, które nie funkcjonują jeszcze w świadomości odbiorcy, dzięki czemu, w przeciwieństwie do znienawidzonych przez odbiorców np. wszędobylskich billboardów, przemycają treść marketingową w sposób subtelny i niedostrzegalny. Dzięki temu odbiorca zauważy i zapamięta przemycaną treść, a jednoczesne nie wyłapanie faktu, że jest ona chwytem marketingowym, nie wywoła negatywnych skojarzeń i pozostawi w świadomości obserwatora pozytywne konotacje.


torby z nadrukiem

Torby papierowe - reklama Twojej firmy

Torby z nadrukiem są idealnym, nowoczesnym nośnikiem treści marketingowej, który jeszcze nie funkcjonuje w świadomości odbiorcy jako reklama. Dzięki temu torby w sposób bardzo subtelny, gwarantujący wysoką skuteczność, przemycą treść marketingową, która zaistnieje w świadomości potencjalnego odbiorcy i nie zostanie z niej automatycznie wyparta przez podświadomą niechęć do treści reklamowej.

Zobacz: Ekologiczne torby papierowe


Jak wybrać torby papierowe?

Nasze produkty stanowią ekologiczne torby papierowe, które przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Wysoka jakość materiału zapewnia dużą wytrzymałość, a stabilne osadzenie rączek wygodne trzymanie i gwarancję nie zerwania się.

Projektujemy torby w różnych stylach, o rozmaitych dizajnach i rozłożeniu treści graficznych. Dzięki temu, istnieje możliwość uzyskania torby odpowiednio dopasowanej do brandu, który ma być na niej reklamowany. Projektujemy zarówno torby, które idealnie sprawdzą się w galeriach handlowych przyciągając wzrok klientów zainteresowanych modą i luksusem, dzięki temu stanowiąc wspaniałą ofertę dla brandów ze świata odzieżowego, np. rozmaitych butików, jak i torby, które sprawdzą się na bardziej oficjalnych uroczystościach biznesowych, typu targi pracy, ale także produkty uniwersalne, przeznaczone do noszenia w zwykłym, codziennym otoczeniu.


Zobacz nasze portfolio

Masz pomysł na własne torby papierowe?


Napisz do nas

# Zobacz też:


Torby papierowe dla studia Robot Gentleman

Dla studia Robot Gentleman wykonalismy torby papierowe z nadrukiem logotypu, które zostaną wykorzystane podczas kolejnych targów i spotkań z klientami.

Przeczytaj cały artykuł

Jak tworzyć materiały, które sprzedają więcej?