Torby papierowe z nadrukiem K3System

Torby papierowe to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocyjnych. Firma dysponująca torbami z nadrukiem swojego logo czy hasła, budzi większe zaufanie klientów i na trwałe zapisuje się w ich świadomości. Papierowe torby z nazwą firmy kojarzą się z profesjonalizmem i sprawiają, że firma jest odbierana jako godna zaufania.


Torby z nadrukiem na zamówienie

Wykonana na zamówienie firmy K3System torba z nadrukiem, zaprojektowana została z dbałością o detale, by budzić u klientów firmy pozytywne skojarzenia oraz utrwalać dobry wizerunek przedsiębiorstwa.

Torbę wykonano z trwałego, mocnego papieru kredowanego, który dodatkowo pokryty został laminatem, w celu dodatkowego utrwalenia. W efekcie torba jest bardzo wytrzymała i odporna na zniszczenia, takie jak zgniecenia, pęknięcia czy podarcie. Wysokiej jakości torba nie tylko zapewnia wyższy komfort, ale przede wszystkim kojarzy się z profesjonalizmem oraz udowadnia solidne i rzetelne podejście firmy do każdego klienta.


Czytaj także: Jak wykorzystać torby papierowe do reklamy?


torby papierowe z nadrukiem

Projekt graficzny nadruku na torbach tak samo ważny

Reklamowe torby z nadrukiem zostały zaprojektowane także z troską o formę graficzną. Wydrukowane w kolorach firmowych tworzą spójną całość z pozostałymi materiałami graficznymi firmy, a tym samym stanowią komplementarnym składnik udanej identyfikacji wizualnej.

Na torbie papierowej K3System znalazła się nie tylko nazwa firmy, ale także jej logo, odnośnik do strony internetowej, informacja najważniejszym produkcie, a także – w części centralnej – motto. Użyta kolorystyka kojarzy się w profesjonalnym biznesem i budzi zaufanie. Dla podkreślenia najważniejszych elementów użyto koloru niebieskiego, który wyróżnia istotne treści, jednocześnie nadal prezentując się profesjonalnie.


torby papierowe z nadrukiem

Dlaczego torby reklamowe są potrzebne w biznesie?

Wykonana dla firmy K3System torba papierowa to idealny przykład opakowania dla wysoko wykwalifikowanych przedsiębiorstw, które chcą być kojarzone z profesjonalizmem, wysokiej klasy biznesem oraz fachowością. Trwała, wyprodukowana z dbałością o najmniejszy detal prezentuje się bardzo solidnie i odzwierciedla najważniejsze dla firmy wartości: kompetentność, skrupulatność, rzetelność i nowoczesność.

Zobacz nasze portfolio# Zobacz też:


Torby ekologiczne - czy warto się nimi interesować?

Niby jest moda na gadżety typu EKO, jednak Ty ciągle się wahasz czy i Twoja firma powinna zainteresować się nowymi trendami?

Przeczytaj cały artykuł

Jak tworzyć materiały, które sprzedają więcej?