Torby ekologiczne - czy warto się nimi interesować?

Niby jest moda na gadżety typu EKO, jednak Ty ciągle się wahasz czy i Twoja firma powinna zainteresować się nowymi trendami?


torby ekologiczne z nadrukiem

Moda, jak moda – kiedyś w końcu przeminie. Czy tak samo będzie z produktami ekologicznymi? Czy za rok, dwa czy nawet pięć świat zapomni o otaczającym ich środowisku naturalnym? Wszystkie przesłanki wskazują na to, że nie. Wręcz przeciwnie… Ostatnimi czasy kładzie się coraz większy nacisk na życie w zgodzie z naturą. Wydaje się, że ekologia i działania proekologiczne mocno zakorzeniły się w ludzkiej świadomości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to wykorzystać, a przy okazji również trochę pomóc środowisku.

Kluczem do sukcesu są oczywiście ekologiczne torby papierowe. Tym, którzy nie są do końca przekonani, czy to rozwiązanie sprawdzi się w ich firmie, pragniemy przytoczyć kilka korzyści posiadania toreb papierowych w stylu EKO.

1. Torby w stylu EKO nie musza być szare, brzydkie i nudne. Wręcz przeciwnie – dobra drukarnia potrafi zdziałać cuda, czyli stworzyć ciekawe, przyciągające wzrok rozwiązania.

2. Torby w stylu EKO to doskonała reklama i to nie tylko wśród ekologicznych fanatyków. Solidne, wytrzymałe, wielokrotnego użytku – sprawdzą się podczas codziennych zakupów.

3. Pokaż, że na sercu leży Ci dobro naszej planety, a zyskasz całe grono dodatkowych odbiorców. Jeżeli nie jesteś obojętny na krzywdę tego, co „zielone”, znaczy, że masz również „ludzkie” podejście do Klienta. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele osób myśli w ten sposób.

4. Eko torby mają znacznie dłuższy "termin przydatności". Zwykła foliówka szybko trafia do kosza, zaś torba EKO służy i służy, i służy… Rozejrzyj się dookoła. Zobacz jak wiele wiodących firm używa ekologicznych toreb – toreb wielokrotnego użytku. Co więcej, zobacz jak wiele ludzi z nich korzysta w czasie codziennych czynności – chodzenia po zakupy, do lekarza czy też odprowadzania dziecka do szkoły.

# Zobacz też:


Jak zwrócić uwagę Klienta i zostać w jego pamięci?

Wachlarz możliwości jest nieograniczony, a nośnikiem reklamowym może być prawie wszystko! Jedną z form, która zdobyła w ostatnim czasie sporą popularność są papierowe torby reklamowe.

Przeczytaj cały artykuł

Jak tworzyć materiały, które sprzedają więcej?