Dlaczego torby ekologiczne z własnym nadrukiem?

W czasach, kiedy rynek towarów i usług jest tak bardzo konkurencyjny, każda forma reklamy jest dobra. Jednym z nowszych sposobów na przyciągnięcie klientów do swojej firmy, jest oferowanie im ekologicznych toreb.

Rozwiązanie to zdobywa coraz większą popularność i zaobserwować to można zwłaszcza w większych sklepach odzieżowych, gdzie praktycznie każdy zakup trafia do papierowej torby opatrzonej logo firmy.torby ekologiczne z własnym nadrukiem

Działanie marketingowe ekologicznych toreb

Torby papierowe z nadrukiem mają naprawdę spory potencjał reklamowy. Przecież tak naprawdę można na nich umieścić dowolne informacje. Na takiej torbie znaleźć się może nie tylko nazwa firmy, ale i jej adres, motto czy zabawna grafika, która zapadnie w pamięć klientów.

Przewaga takich toreb nad gazetkami czy broszurami reklamowymi jest ogromna. Przede wszystkim, taka torba płócienna czy eko torba pełni funkcję praktyczną. Broszurka zazwyczaj od razu ląduje w koszu. Torba reklamowa może posłużyć klientowi jeszcze w wielu sytuacjach - w czasie zakupów, wycieczek czy w pracy. Zasada jest prosta - im więcej razy klient sięgnie po naszą torbę, tym bardziej wryje mu się w pamięć nazwa firmy, która mu ją oferowała. Tym samym wzrasta szansa, że ta osoba w przyszłości ponownie skorzysta z naszych usług.


Czytaj także: Jak wykorzystać torby papierowe do reklamy?

Torby ekologiczne papierowe z nadrukiem, a ekologia

Nie ma co ukrywać, że stosy śmieci w postaci starych foliowych reklamówek są obecnie sporym obciążeniem dla naszej planety. Dlatego torbami papierowymi mamy szansę podbić serca tych z naszych klientów, którzy kładą duży nacisk na ochronę środowiska. Torby papierowe są całkowicie naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczania i tak już mocno nadwyrężonego środowiska.


Zastosowanie toreb papierowych

Najprostszym rozwiązaniem jest używanie toreb jako opakowania dla zakupionych przez klientów towarów. Z powodzeniem sprawdzą się one także w innych rolach. Na różnego rodzaju targach mogą służyć jako opakowania na inne materiały promocyjne firmy. Można je wykorzystać podczas świąt firmowych w calu spakowania upominków dla gości i współpracowników.

Warto pamiętać o tym, że w zależności od pory roku, torby można dowolnie personalizować - to jest zamówić ich specjalne, świąteczne wydania z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Walentynek.

Jeśli ktokolwiek przed przeczytaniem tego artykułu miał jakiekolwiek wątpliwości co do takiej formy reklamy, chyba już ostatecznie się ich wyzbył. To jasne, że odpowiednio dobrana i wykonana ekologiczna torba ma szansę podbić serca klientów i przekonać ich do dalszego korzystania z usług firmy.

Zobacz nasze portfolioMasz pomysł na własne torby papierowe?


Napisz do nas

# Zobacz też:


Torby papierowe dla studia Robot Gentleman

Dla studia Robot Gentleman wykonalismy torby papierowe z nadrukiem logotypu, które zostaną wykorzystane podczas kolejnych targów i spotkań z klientami.

Przeczytaj cały artykuł

Jak tworzyć materiały, które sprzedają więcej?